Táborový zápisník 01

Na to, že tábor ještě ani nezačal, mám pocit, jako by bylo jeho zahájení dávno za námi. Budíček v 6:30, Gimlyho příjezd chvíli po osmé, transfer na DDM, kde jsem podepsal tři papíry, převzal provozní zálohu, zapomněl polotovary na výrobu mapy Středozemě, a následně cesta do centra pro Crushera. To vše jsme stihli za téměř hodinu a půl. Jen návrat na DDM pro ty zapomenuté polotovary a hlavně návštěva zdroje poživatin (Tesco) nás zdrželo víc, než jsme předpokládali. A ještě holič. Kvůli mně. Za pade mě zbavila velké většiny mých vlasů moc pěkná a mladá slečna kadeřnice v Jablunkově u nádraží.
Na Polanu (tak se jmenuje chata, kde se bude náš tábor odehrávat) jsme dorazili něco po jedné, když nás ještě navíc zdržel klasický český způsob opravy silnic. Jak jsem již v některém předchozím příspěvku psal, je zcela v souladu s českou tradicí opravovat ty nefrekventovanější silnice zásadně během dopravní špičky a pokud možno co nejvíce tím zkomplikovat už tak hustě složitý provoz. (V čem je ksakru problém? Dělníci odmítají pracovat o víkendech nebo v noci bez příplatků? Ti jsou zlí, co? Nedovolí svým zaměstnavatelům a majitelům firem, aby si za peníze uškudlené na mzdových nákladech mohli kupovat Passaty f kombíku f tédéíčku f metle a s červeným íčkem?)
Na chatu jsme tedy dojeli, jak jsem již předeslal, kolem jedné a velmi rychle a nenápadně jsme dokázali lokalizovat, nalézt a provést osobní kontakt se správcem chaty, velkým Há, který na mě docela udělal dojem.
Provedli jsme rekognoskaci terénu, sestavili jsme z dovezených polotovarů mapu Středozemě a dali se do naší půldenní dovolené u bazénu. Mezitím jsme si ještě stihli udělat důležité spojence z řad místního obyvatelstva (dvě slečny, které tady dělají brigádu).

Po velmi příjemném rozhovoru u bazénu kolem desáté hodiny večerní, kde jsme dohodli nejdůležitější body společného soužití na středisku Polana, jsme odešli na kutě. Zítra nás čeká velký den, a tak všichni doufáme, že to přežijeme.

 

Pohodička

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s