Velký plán, přípravy

V rámci příprav na uskutečnění Velkého plánu, kromě vytyčení trasy a checkpointů, bylo také zviditelnění naší spolehlivé lodě. Padaly různé návrhy. Od barevně odlišených plachet až po kouřové signály. Nicméně pouze jeden se ujal a ukázal se býti natolik životaschopným, že jsme jej dnes v pozdních odpoledních hodinách uskutečnili.
Oč šlo? V první řadě ukecat Crushera, aby souhlasil. Alasaka nikdo přemlouvat nemusel. Jednak se nejednalo o jeho majetek, který jsme hodlali zviditelnit a dodat mu punc oficiality a druhak, když jsem mu v neděli na cestě na Pustevny nastínil svou vizi, nadšeně souhlasil a navíc jeho kreativita způsobila její další rozvinutí. Co se Crushera týče, hnusně jsme zneužili jeho únavy na cestě z Prahy, kde reprezentoval náš Star Trek Klub na celostátním setkání Trekkies, a pod vlivem jeho snížené obranyschopnosti si vynutili jeho výše zmíněný souhlas. Ano, jednal pod nátlakem, ale myslím, že na sebe může být pyšný. Povolil dobrou věc….
Utvořili jsme s Alasakem hrubé obrysy našeho záměru a rozhodli se jednat dříve, než si Crusher uvědomí k čemu vlastně dal svůj tolik potřebný souhlas. Dnes (tj. 25. září 2006) odpoledne vyzvedl G4 Schade za Futurem a přijel pro mě do práce. Zajeli jsme na čerpací stanici JET na Muglinovské, kde jsme prožili několik perných chvilek pozorujíce ubohé vozítko, kterak zbavováno několikaletého nánosu prachu cest odhaluje vrstvu po vrstvě svou pravou barvu a přistihli jsme se, jak oba myslíme na totéž. Doufali jsme, že to vydrží….
Vydrželo a my mohli pokračovat do Přívozu. Do reklamní agentury našeho společného kamaráda Standy, který byl natolik kavalírský, že nám poskytl roli bílé lepící fólie, řezací plotr, počítač a v neposlední řadě svůj um. G4 mezitím odjel odvést Crusherovu pozornost pod záminkou, že mu jde pomoct se stěhováním dvou skříní a my jsme se s Alasakem a Standou pustili do práce. Její výsledky můžete posoudit sami na následujících snímcích:

Reklamy

16 comments on “Velký plán, přípravy

  1. Super nápad… a ten favorit je fakt good, máme stejnej :-). Jen se mi v pořádku vraťte. btw: ty krevní skupiny nejsou zas tak blbej nápad, kdybyste se náhodou dostali do nemocnice :-)… třeba

  2. Nevypadlo… po zralé úvaze jsme to „R“ vyškrtli, neboť to evokovalo název lodi… a naše loď již jeden název má… (krašers šáde) tudíž jsme naši expedici pojmenovali Gdaňsk Explore 2006…
    V tom předchozím článku už to opravím… 🙂

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s